Lokalizacja domu do wynajęcia w Górach – Beskid Piwniczna

Dom z widokiem” zbudowaliśmy w Piwnicznej-Zdroju (w Beskidzie Sądeckim), miejscowości leżącej nad pięknym Popradem. Przez miasto biegnie linia kolejowa, ze stacją Piwniczna oraz droga krajowa nr 87 łącząca Nowy Sącz (15km stąd) z przejściem granicznym na Słowacji (2km). 30km dzieli „Dom z widokiem” od Krynicy Górskiej.

Nasz „Dom z widokiem” usytuowany jest na gwarantującej poczucie prywatności, działce o powierzchni 1100m2 , położonej 300m od urokliwego centrum Piwnicznej. Blisko centrum (dla komfortu) ale jednak wystarczająco na uboczu – dla spokojnego i nieskrępowanego wypoczynku. Z działki rozciąga się przepiękny widok na okoliczne wzniesienia i Poprad.

Dom w górach. Piwniczna Zdrój – serce Beskidu Sądeckiego

Blisko ludzi i blisko natury

Blisko centrum, ale na działce na tyle rozległej, by zagwarantować gościom poczucie intymności i spokój. Blisko ludzi i kurortowego zgiełku, ale z widokiem na Poprad i malowniczą panoramę Beskidu Sądeckiego. Blisko ludzi i blisko natury. Czy można chcieć więcej?

Wszystkie drogi prowadzą do Domu z Widokiem

Dom z Widokiem na góry to jednocześnie dom z widokiem na satysfakcjonujący wypoczynek. Jak do nas trafić? Przyjedź własnym samochodem – bez kłopotu zaparkujesz i nie będziesz niepokoić się o los pojazdu. Na czas wędrówek po górach, spacerów nad Popradem czy po malowniczym centrum nie będziesz musiał ruszać swojego auta z miejsca. Wsiądź do pociągu byle jakiego – wszystkie tory prowadzą w stronę Beskidu Sądeckiego. Wysiądź na stacji Piwniczna. Domek w górach i Beskidy już czekają na twoje przybycie. Przywędruj do nas górskim szlakiem: wszystko jedno czy nogi niosą cię ze Słowacji (od przejścia granicznego masz do pokonania tylko 2 km), czy schodzisz z gór po polskiej stronie. A może nacieszyłeś się już tętniącą życiem Krynicą Górką i chcesz na dzień czy dwa zakotwiczyć w miejscu spokojniejszym i bardziej kameralnym?

Właściwy człowiek we właściwym Domu

Noclegi w Domu z Widokiem to gwarancja odpoczynku i komfortu. Gwarancja dobrego samopoczucia i równowagi między poczuciem, że jest się w samym sercu gór i jednocześnie w górskim kurorcie. Nie każdy domek do wynajęcia w górach spełnia te dwa warunki jednocześnie. Tylko w Domu z Widokiem poczujesz się jak właściwy człowiek na właściwym miejscu: w zależności od pogody i kondycji wybierzesz ten rodzaj aktywności, na który akurat będziesz miał największą ochotę: ruszysz na szlak, spacer lub rundkę po deptaku. Beskid Sądecki kusi przez cały rok. Dom z Widokiem to dom całoroczny. Kiedykolwiek przyjdzie ci ochota na weekend w górach albo tygodniową ucieczkę od obowiązków i szaleństwo z dzieciakami, zawsze znajdziesz w nas miejsce noclegowe.