Piwniczna-Zdrój – mapa okolicy i atrakcje

Zobacz, co interesującego znajdziesz w Piwnicznej-Zdroju (kliknij w małe zdjęcie żeby zobaczyć opisy)

Zapraszamy również do zapoznania się z mapą okolicy: mapa „W okolicy Piwnicznej”

Loading map...

Loading

A jeśli nie tylko wędrówki po górach to co?

Góry, ach te góry… A jeśli nie tylko wędrówki po górach to co? A jeśli spędzając weekend w Domu z Widokiem zapragniesz na moment odmiany?
Jednak warto się przemóc: po górach można też wędrować… konno. Ośrodek Jazdy Konnej w Piwnicznej zaprasza korzystania z tej niecodziennej oferty przemierzania beskidzkich szlaków. Wolisz bezpieczną jazdę na padoku? Nie ma sprawy.

U źródeł

Wybierz się do Pijalni Artystycznej. Tutaj skosztujesz nie tylko słynnej piwniczanki – wody mineralnej – ale i znajdziesz się u źródła doznań artystycznych: koncerty, wystawy, spektakle… Jeśli już przemierzasz Piwniczną na piechotę, zawitaj na stację PKP, żeby podziwiać niezwykły budynek wyglądający jak na starej pocztówce.
Może skusisz się na spływ łodziami Doliną Popradu? Flisacy wysadzą cię na suchy ląd dopiero w Rytrze.
Dom w górach, do którego właśnie zawitałeś wiedziony nadzieją na doskonały wypoczynek, usytuowany jest w miejscu, które daje ci szerokie możliwości: to w jaki sposób spędzisz czas wolny zależy wyłącznie od ciebie. Nie musisz być w nieustannym ruchu, choć Beskidy nieodmiennie, o każdej porze roku, zachęcają do wędrówek. Nie musisz ulegać presji i urokowi kurortu, choć Piwniczna kusi, nieodległa Krynica Górska nęci, Rytro wzywa – możesz uciec od zgiełku i udać się na długi spacer wzdłuż Popradu. Możesz wreszcie połączyć wszystkie wymienione aktywności – możesz, nie: musisz.

Dom inspirujący

Przyjechałeś do Domu z Widokiem, by odpocząć, nie, żeby udowodnić komuś, że wiesz co to znaczy aktywnie odpoczywać. Dysponuj czasem i energią tak, żeby chciało ci się do nas wracać. Żeby Dom z Widokiem, Beskidy, Piwniczna były dla ciebie synonimem wypoczynku, urlopu, weekendu za miastem. Dom w górach to dom oaza – oaza spokoju. Niektóre domki do wynajęcia w górach oferują noclegi i… resztę musisz wymyślić sam. Dom z Widokiem to miejsce, w którym pomysły na wykorzystanie czasu rodzą się na pniu. Wybieraj.