PIWNICZNA-ZDRÓJ

Piwniczna-Zdrój to serce Beskidu Sądeckiego. Położona w pięknej dolinie Popradu, otoczona łagodnymi, malowniczymi zboczami. Znajdują się tu otwarte dla wszystkich źródła naturalnej wysokozmineralizowanej wody Piwniczanki, dzięki nim Piwniczna-Zdrój ma status uzdrowiska, znanego od lat koneserom wód i bliskości natury.

Znajdziesz tu wiele atrakcji, pomysłów na aktywny wypoczynek i ciekawe spędzenie czasu.

Dom z Widokiem czyli zapraszamy w Beskidy

Dom z Widokiem zbudowaliśmy w Piwnicznej-Zdroju (w Beskidzie Sądeckim), miejscowości leżącej nad pięknym Popradem. Przez miasto biegnie linia kolejowa, ze stacją Piwniczna-Zdrój oraz droga krajowa nr 87 łącząca Nowy Sącz (15 km stąd) z przejściem granicznym na Słowacji (2 km od domu). 30 km dzieli Dom z Widokiem od Krynicy Górskiej.
Nasz Dom z Widokiem usytuowany jest na gwarantującej poczucie prywatności, działce o powierzchni 1100 m2 , położonej 300 m od urokliwego centrum Piwnicznej-Zdroju. Blisko centrum (dla komfortu) ale jednak wystarczająco na uboczu – dla spokojnego i nieskrępowanego wypoczynku. Z działki rozciąga się przepiękny widok na okoliczne wzniesienia i Poprad.

PIWNICZNA-ZDRÓJ W SERCU BESKIDU SĄDECKIEGO

W okolicy “Domu z Widokiem” znajdziemy:

  • Sklep – 600 m
  • Bank – 400 m
  • Apteka – 400 m
  • Poczta – 600 m
  • Kościół – 800 m
  • Muzeum Regionalne – 600 m
  • Restauracja “Sobieski’ – 350 m
  • Cukiernia “Magdalenka” – 400 m

Blisko centrum, ale na działce na tyle rozległej, by zagwarantować gościom poczucie intymności i spokój. Blisko ludzi i kurortowego zgiełku, ale z widokiem na Poprad i malowniczą panoramę Beskidu Sądeckiego. Blisko ludzi i blisko natury. Czy można chcieć czegoś więcej?

Jak można do nas dojechać?

Dom z Widokiem na góry to jednocześnie dom z widokiem na satysfakcjonujący wypoczynek. Jak do nas trafić? Przyjedź własnym samochodem – bez kłopotu zaparkujesz i nie będziesz martwił się o los pojazdu. Wybierz najbardziej dogodną trasę do Nowego Sącza, a stamtąd już tylko 20km do nas. Na czas wędrówek po górach, spacerów nad Popradem czy po malowniczym centrum nie będziesz musiał ruszać swojego auta z miejsca. Wsiądź do pociągu byle jakiego – wszystkie tory prowadzą w stronę Beskidu Sądeckiego. Wysiądź na stacji Piwniczna-Zdrój. Domek w górach i Beskidy już czekają na twoje przybycie. Przywędruj do nas górskim szlakiem: wszystko jedno czy nogi niosą cię ze Słowacji (od przejścia granicznego to tylko 2 km), czy schodzisz z gór po polskiej stronie. A może nacieszyłeś się już tętniącą życiem Krynicą Górską i chcesz na dzień czy dwa zakotwiczyć w miejscu spokojniejszym i bardziej kameralnym? Idealnie trafiłeś. To właśnie tutaj :).