Atrakcje w pobliżu

Czas spędzony w Domu z Widokiem jest cudowny, ale warto też rozejrzeć się po okolicy. A wokół nie brakuje pięknych, ciekawych i godnych odwiedzenia miejsc. Szlaki piesze, rowerowe, stacje narciarskie, jazda konna, spływ Popradem, quady, baseny termalne, strefy SPA, ruiny zamków, piękna góralska architektura, świetne schroniska czy skanseny, a nawet escape room. To wszystko znajdziecie w pobliżu Domu z Widokiem.

MAPA OKOLICY I ATRAKCJE

Zobacz, co interesującego znajdziesz w Piwnicznej-Zdroju (kliknij na mapie żeby zobaczyć opisy)

Szczególnie warte odwiedzenia

Pijalnia Artystyczna (Piwniczna-Zdrój)

Unikalne miejsce w całych Beskidach. Świetna kuchnia, dbałość o detale i udane próby animacji lokalnej kulturalnej sceny artystycznej - to tylko niektóre z inicjatyw podejmowanych przez zarządzających. Naprawdę świetne miejsce którego nie możecie pominąć będąc w Piwnicznej. http://pijalnia-artystyczna.pl

Muzeum Nikifora / Romanówka (Krynica Zdrój)

Nikifor to symbol lokalnej kultury. Jego twórczość, zupełnie niedoceniana za życia - doczekała się na szczęście (choć niestety po jego śmierci) osobnych rozdziałów w wielu książkach o malarstwie i kulturze łemkowskiej. W Krynicy można zobaczyć bardzo ciekawe muzeum, które pokazuje jego twórczość i przedmioty codziennego, prostego życia.

Beskidzkie szlaki piesze

Okoliczny Beskid przynosi nam piesze i rowerowe szlaki o wszystkich kolorach tęczy - od prostych, lekkich dla rodzin z dziećmi, poprzez naprawdę wymagające i długie, czasem na cały dzień a nawet jeszcze dłuższe wędrówki. Przepiękne widoki, unikalna fauna i flora, endemity i rosnąca dynamicznie infrastruktura żeby do tego wszystkiego móc dotrzeć (w tym świetne nowe trasy rowerowe)- to kolejny powód żeby tutaj przyjechać.

Atrakcje w pobliżu
Dom z Widokiem

To my!

Atrakcje w pobliżu
Pijalnia Artystyczna / 1,5km od Domu

Niepowtarzalny klimat miejsca z ogromną góralską pielęgnowaną tradycją, gdzie można napić się źródlanej wody, dobrze zjeść coś z regionalnej kuchni, posłuchać koncertu czy obejrzeć wystawę lokalnych artystów.

Atrakcje w pobliżu
Piwniczna / strefa relaksu i SPA w Hotelu Piwniczna & SPA / 2,5 km od Domu

Niepowtarzalny klimat jednej z najlepszych stref SPA w hotelach w Polsce, połączonej z wewnętrznym basenem, wybudowanym z poszanowaniem lokalności.

Atrakcje w pobliżu
Piwniczna / spływ Popradem / 2,5 km od Domu

Tradycyjny flisacki uroczy spływ na trasie Piwniczna – Rytro (ok. 10km); po drodze piękno wijącej się zakolami rzeki oraz krajobrazy i natura w pobliżu

Atrakcje w pobliżu
Wierchomla / 8km od Domu

Jedna z najlepszych stacji narciarskich w Polsce, z wieloma wyciągami i kilkoma kilometrami tras, również z rozwiniętą infrastrukturą do uprawniania downhillu

Atrakcje w pobliżu
Willa Poprad / 8km od Domu

Przepięknie z zachowaniem lokalnej specyfiki takich budynków wybudowana willa z restauracją, która już teraz otrzymała kilkanaście dużych kulinarnych nagród, w tym zakwalifikowała się do 100 najlepszych restauracji w Polsce

Atrakcje w pobliżu
ABlandia / 10km od Domu

Świetnie zorganizowany i bezpieczny park linowy położony w przepięknym lesie w okolicy Rytra, tuż przy wejściu na szlak Rogasia. Wielka atrakcja rodzinna dla dzieciaków w każdym wieku.

Atrakcje w pobliżu
Jaworzyna Krynicka / 40km od Domu

Jedna z najlepszych stacji narciarskich w Polsce. Dobra organizacja, wiele opcji stoków i wyciągów, kilkanaście kilometrów tras. Piękne widoki i dobre zaplecze gastronomiczne na stoku.

Atrakcje w pobliżu
Jezioro Rożnowskie / 43km od Domu

Patrząc na widoki jakie oferuje jezioro Rożnowskie i okolice trudno pomylić je z Mazurami bo widoczne są okalające je góry. To tym bardziej czyni to miejsce unikalnym i wartym odwiedzenia.